خرید رپورتاژ آگهی ارزان قیمت | سالس بک لینک
سرویس آگهی رپورتاژ خبر از ایجاد بک لینک دائمی می دهد و چنین سرویس هایی که یک بار هزینه برای مدت زمانی نامحدود خرج می شود ، سرمایه گذاری مطمئن و سودمند است.

خرید رپورتاژ


بیش از نهصد وب سایت داریم که امکان درج رپورتاژ آگهی در آنها را برایتان فراهم کردیم ، از قیمت بسیار ارزان و البته به همان میزان کیفیت ، تا قیمت های بالاتر و مسلما کیفیت های بسیار بالا ، اما چیزی که ما را نسبت به بقیه متمایز می کند تعهد ماست که میتوانیم رپورتاژ آگهی شما را برای همیشه در وب سایت سفارش داده شده حفظ کنیم و این یک اصل اساسی در خرید آگهی رپورتاژ محسوب می شود.

رپورتاژ آگهی
 

خرید رپورتاژ آگهی و ایجاد بک لینک دائمی و همیشگی یک امتیاز مهم است که می تواند با یکبار خرید کردن همیشه از امتیازات آن بهرمند شوید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یک مقاله است که دارای چند سطر بوده و درباره ی یک سایت یا محصولی توضیح داده شده است و در این مقاله از کلید واژه هایی مرتبط نیز بطور هوشمندانه استفاده شده است ، این مقاله شامل یک یا دو عکس نیز مرتبط با موضوع رپورتاژ است و در نهایت دو یا سه کلید واژه در مقاله ی آماده شده انتخاب و به صفحات سایت یا محصول وب سایت شما لینک می شود و پس از آن مقاله ی آماده شده در وب سایتی که اعتبار خوبی نزد گوگل و موتورهای جستجوی دارد به عنوان یک مطلب درج می گردد و از آنجا که بک لینک ها در داخل مقاله یا همان رپورتاژ هستند ، لینک ها طبیعی بنظر می رسد و این یک امتیاز مهم برای وب سایت شماست.

رپورتاژ آگهی خوب چه خصوصیاتی دارد ؟

یک رپورتاژ آگهی درجه یک قبلا هیچ کجا منتشر نشده است و برای اولین بار توسط شما تهیه و تنظیم شده است ، در داخل محتوای رپورتاژ آگهی مطلوب از کلیدواژه های بسیار زیادی مرتبط با موضوع رپورتاژ آگهی استفاده شده است ، برای یک رپورتاژ آگهی مطلوب و با کیفیت یک پستر یا عکس با کیفیت ، بطور اختصاصی طراحی و آماده می شود. یک رپورتاژ خوب معمولا از چند بخش مختلف تهیه شده و پاراگراف بندی بسیار خوبی دارد. رپورتاژ آگهی بهتر است طوری نوشته شود که عمومیت نیز داشته باشد بطوری که اگر کلید واژه هایی تخصصی است و فقط صنف خاصی درباره آنها اطلاعات دقیق دارند ، درباره ی آن کلید واژه ها توضیح داده شود تا کاربران غیرتخصصی نیز با آن آشنا شوند. انتخاب عنوان رپورتاژ آگهی نیز یک عامل مهم و تاثیرگذار در میزان بازدهی رپورتاژ منتشر شده در سایت ها دارد و بایستی با فکر انتخاب شود.

چند بک لینک می توان در آگهی رپورتاژ درج نمود؟

در هر رپورتاژ امکان ایجاد تا ده بک لینک وجود دارد اما معمولا استفاده ی بیش از هشت بک لینک باعث مشکوک شدن گوگل به اینکه مقاله ی درج شده یک تبلیغ است و صرفا به منظور اطلاع رسانی کاربر منتشر نشده است خواهد شد ، پس پیشنهاد ما این است که دو یا سه کلیدواژه را بصورت فالو به بخش های مهم سایت خود لینک کنید و سه الی چهار لینک را نیز با متاتگ نوفالو در مقاله درج کنید و سعی کنید در رپورتاژ خود علاوه بر تبلیغ سایت یا محصول خود یک ایده ی آموزشی نیز داشته باشید ، می تواند آموزش استفاده از محصول باشد یا هر نوع آموزشی که باعث شود خواننده ، رپورتاژ را تا انتها دنبال کند و علاقه مند به محصول یا سایت شما شود. در هر حال هرچقدر تعداد بک لینک ها در رپورتاژ آگهی کمتر باشد ، فوکوس بیشتری روی کلمات خواهد شد و بک لینک های موجود از امتیاز بیشتری برخوردار می شوند.

چقدر طول می کشد تا رپورتاژ آگهی ایندکس شود؟

ایندکس شدن رپورتاژ آگهی در گوگل بستگی به میزان بازدید وب سایتی دارد که رپورتاژ آگهی شما را درج می کند ، ممکن است تا دو هفته هم زمان ببرد اما مجموعه سالس بک لینک پس از درج رپورتاژ آگهی شما ، یک لینک در بخش سایدبار سایت با عنوان رپورتاژ شما درج می کند و این لینک تا حداقل یک ماه در سایدبار سایت منتشر خواهد بود که باعث ایندکس شدن صد در صد رپورتاژ شما خواهد گردید و همینطور پیج اتوریتی آن صفحه نیز بالاتر می رود و بک لینک های تولیدی امتیاز بیشتری به سمت سایت شما ساطع خواهد کرد.

امکان تغییر در رپورتاژ آگهی پس از انتشار آن وجود دارد ؟

پاسخ این سوال روشن است ، امکان تغییر در هیچ یک از بخش های رپورتاژ آگهی پس از انتشار آن وجود ندارد ، پس باید رپورتاژ آگهی خود را طوری تنظیم کنید که اگر بطور مثال تلفن شرکت شما تغییر یافت ، کاربر بتواند از طریق سایت شما شماره تلفن را دریافت و تماس حاصل نماید ، به این دلیل که رپورتاژ های انتشار یافته فقط در دیتابیس سایت ها ذخیره می شوند و امکان تغییر در آن برای هیچ یک از سایت ها ممکن نخواهد بود.

قیمت خرید رپورتاژ آگهی چقدر است ؟

قیمت رپورتاژ آگهی در سالس بک لینک بسیار متنوع و درمجموع بسیار ارزان پیش بینی شده است و باتوجه به دائمی بودن بک لینک های ایجاد شده توسط رپورتاژ آگهی ، این هزینه بسیار بسیار ناچیز خواهد بود. ایمیل مربوط جهت استعلام قیمت :

 toprankatsignbacklinksfa.com

برای مشاهده تعرفه خرید رپورتاژ آگهی لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

خرید رپورتاژ آگهی

موفق و پیروز باشید.

سالس بک لینک.