خرید بک لینک قوی | سالس بک لینک
سرویس بک لینک قوی نشان از تاثیرگذاری مهم و پیشرفت محسوس در سئو و بهینه سازی سایت دارد و یک انتخاب هوشمندانه محسوب می شود ، خرید بک لینک قوی همچنین می تواند یک سرمایه گذاری مطمئن و سودمند برای وب سایت شما باشد، با ما همراه باشید.

خرید بک لینک قوی


اگر درباره سئو و بهینه سازی اطلاعات کافی و بروز دارید که یک امتیاز مثبت داشته و به خوبی محصولات ما را درک می کنید و نیازی به توضیح جامع درباره ی بک لینک قوی سالس بک لینک و اینکه یک بک لینک قوی چه خصوصیات و تاثیرات مهمی می تواند بر روی یک سایت بگذارد نیست اما حتی اگر هیچ اطلاعاتی در این باره ندارید ، اصلا جای نگرانی نیست ، ما در ابتدا اطلاعات جامعی را به شما خواهیم گفت که حتی اگر از دیگر شرکت ها نیز قصد خرید بک لینک قوی داشتید ، حتما به درد شما میخورد ، ما دوستدار سرمایه مشتریان خود هستیم و معتقدیم بایستی تبدیل به سرمایه گذاری برای وب سایت شما شود نه آنکه با آزمون خطا بخش مهمی از آن سوخت شود.

بک لینک قوی

داشتن چند بک لینک قوی برای یک وب سایت ، تضمین بقاء آن در صدر نتایج جستجو است و یک راه مخفی برای مدیران موفق محسوب می گردد.

بک لینک قوی و ضعیف

بک لینک هم قوی و ضعیف دارد و درواقع تاثیری که پس از ثبت آن روی وب سایت ما می گذارد بسیار مهم است ، بسیار اتفاق افتاده است که صدها بک لینک برای وب سایت خود تهیه کردیم که همگی دارای کیفیتی پایین هستند و در نتیجه تفاوت چندان زیادی حس نکردیم ، البته که بک لینک ها بی تاثیر نیستند اما در مقابل دو یا چند بک لینک قوی نتایج حاصل را برای وب سایت ما به طور محسوسی تغییر داده و کاملا مشهود است که چند بک لینک قدرتمند از صدها بک لینک ضعیف بهتر و تاثیر گذار تر می باشد.

راه تشخیص بک لینک قوی از ضعیف

در سالهای دور پیج رنک عامل مهمی برای تشخیص سایتی با رتبه ی مطلوب بود اما امروز بسیار تغییر کرده است ، پیج اتوریتی و دامین اتوریتی سایتی که بالاتر از عدد 50 باشد یک سایت مطلوب و قوی محسوب می شود ، پیج اتوریتی و دامین اتوریتی را می توانیم در سایت موز مشخصا ببینیم {لطفا توجه داشته باشید سایت موز به آی پی حساس است و برای هر آی پی امکان بررسی دو سایت را در هر سه ساعت می دهد} اما این پایان تشخیص نیست.

moz - seo mastering

سئومسترینگ نیز یک سایت خوب برای تشخیص برخی عوامل مهم است مثلا TrustRank سایتی که بیش از عدد پنج است نشان از بروز بودن سایت دارد و Site value سایت هایی که بیش از صد دلار را نشان میدهد بسیار مطلوب هستند ، Site value درواقع مجموع چندین فاکتور ازجمله تعداد بک لینک ها ، بروز بودن مطالب ، اشتراک در شبکه های اجتماعی ، رتبه الکسا و بازدید سایت و مجموع چندین و چند عامل مهم دیگر را باهم ادغام کرده و قیمتی روی وب سایت می گذارد ، لذا بسیار مهم است. همچنین قدمت دامینی که قصد داریم از آن بک لینک بگیریم بسیار حائز اهمیت است ، هرچه دامین قدمت بیشتری داشته باشد و سابقه ی درخشان تری ، طبیعتا بک لینک حاصل از آن نتیجه ی مطلوب تری برای وب سایت ما دارد.

تاثیر محل درج بک لینک

در تمامی سایت ها ، دو محل رایج برای درج بک لینک وجود دارد ، سایدبار که ستون کناری وب سایت است و قسمت فوتر که بخش پایین و انتهایی وب سایت می باشد.

http://salesbacklink.ir/img/headerfooter.jpg

سوال اینجاست آیا تفاوتی در محل درج بک لینک وجود دارد ؟ البته که در هر محلی که بک لینک درج شود موثر است اما بخش سایدبار یا همان ستون کناری به دلیل اینکه زودتر لود می شود و از اجزای اصلی وب سایت است معمولا تاثیرگذاری بیشتری دارد ، همچنین در سایت های سه ستونه که دارای دو سایدبار چپ و راست هستند ، سایدباری که زودتر لود می شود دارای کیفیت بک لینک خروجی بیشتری است اما در کل تاثیر آن به قدری نیست که بگوییم مثلا قیمت بک لینک در فوتر و سایدبار تفاوت بسیار زیادی دارد.

اشتباهی رایج در انتخاب کلیدواژه یکسان

امروز از اشتباهی رایج در انتخاب کلیدواژه توسط سالس بک لینک پرده بر میداریم ، اشتباهی که اکثر تجار را به ورشکستگی کشاند ، وقتی شغل شما ایجاب می کند که فروشنده دستگاه تصفیه آب هستید ، قطعا دو کلید واژه (خرید تصفیه آب ، تصفیه آب) برای فروش دستگاه های شما بسیار مهم است و اگر این دو کلیدواژه در صدر نتایج گوگل باشد ، فروشی بی نظیر خواهید داشت پس برای خرید بک لینک عموما همین دو کلیدواژه مهم و اساسی را خرید می کنید که نسبت به رقبا فاصله ای ایجاد کرده و بالاتر باشید اما بسیار پیش آمده که نتیجه معکوس شده و هرچقدر که بیشتر بک لینک خریدید نتیجه ی حاصل بدتر شده است ، اما تابحال به این فکر کردید که چون کلید واژه های یک سانی را در چندین و چند سایت تبلیغ کردید نتیجه حاصل نشده است ؟ گوگل رباتی است بسیار هوشمند و به دلیل اینکه بتواند سایت های زرد را از نتایج دور نگه دارد از ترفند های هوشمندانه ای استفاده می کند ، وقتی یک وب سایت فقط با دو کلمه ی کلیدی در سایت های متفاوت فعال می شود ، بدون هیچ تبلیغ بنری یا کلیدواژه های طولانی تر و متفاوت و همینطور کلماتی مثل (اینجا ، کلیک کنید) مشخص است که کاسه ای زیر نیمکاسه است و ربات گوگل هرچه تعداد بک لینک های سایت در طول بازه زمانی کوتاه فقط با یک یا دو کلیدواژه زیاد می شود بیشتر شک می کند که آیا این یک وب سایت حقیقی است یا یک مجله ی زرد تبلیغاتی ، بدین سبب هرچه تعداد بک لینک ها بیشتر می شود در کمال ناباوری از نتایج گوگل دورتر می شویم و این یک سردرگمی بزرگ و ضربه به تجارت ما خواهد بود. امیدوارم بعد از مطالعه این قسمت بیشتر به انتخاب کلید واژه تجارت خود دقت بفرمایید.

مارش گوگل (مرداب گوگل)

بسیاری از پزشکان ، مهندسین و شرکت هایی که فقط به سبب داشتن یک وب سایت در اینترنت و ارائه آدرس و تلفن به مخاطبین و مشتریانشان وب سایتی داشته و پس از کسب رتبه اول در نتایج حاصل از گوگل دیگر نیازی به تغییر در وب سایت خود نداشتند گرفتار مارش گوگل شدند و کم کم به طور کامل از نتایج جستجوی گوگل حذف شدند . مارش گوگل یا همان مرداب گوگل سیستمی مخفی است که به وسیله ی آن ، هنگامی که یک وب سایت در طول بازه زمانی طولانی هیچ بروز رسانی و تغییری در آن دیده نشود بعد از مدت زمانی از نتایجی که رقابت در آن بیشتر است حذف می گردد مگر آنکه دقیقا نام اصلی وب سایت و یا واژه هایی که رقابت در آن بسیار کم است جستجوی شود تا در نتایج گوگل دیده شود. پیش از این نیز مارش گوگل توسط آزمایشگاه پارس لینک مورد آزمایش قرار گرفته بود و نتایج به شدت شگفت انگیز بوده است

google marsh

هنگامی که دو وب سایت برابر مورد آزمایش قرار گرفتند و در یکی از آنها پزشک مربوطه نمونه ی عمل های زیبایی خود را قبل و بعد از عمل عکس گرفته و در وب سایت خود به عنوان نمونه کار اضافه می کرده نسبت به پزشک دیگر که هیچ بروزرسانی در وب سایت خود نداشته در نتیجه بسیار متفاوت شدند و بعد از گذشت چندین ماه ، وب سایت بدون تغییر گرفتار مرداب شده و کم کم از نتایج حذف شده است اما وب سایتی که دارای نمونه کار مداوم ( هفته ای یک مطلب در سایت ) بوده است به خوبی در جایگاه خود ثبات داشته و همواره در صفحه اول گوگل باقی مانده است.

غول بک لینک

قبلا راه های تشخیص سایت با کیفیت را جهت خرید بک لینک به شما معرفی کردیم. هنگامی که سایت پیچک دات نت را از همین طریق مورد آنالیز قرار می دهیم ، نتیجه شگفت انگیز است ، سایت پیچک یکی از غول های بک لینک ایرانی است ، سایت های دیگری هم هستند که در همین سطح یا حتی بالاتر اما هرگز اقدام به فروش بک لینک نمی کنند و به همین جهت چنین غول های بک لینک را باید قدر دانست و حتما برای داشتن حداقل یک بک لینک در این سایت ها تلاش کرد ، سایت های ایران اسکین ، پارس اسکین ، اسلایدتم ، بهاربیست نیز سایت های خوبی برای خرید بک لینک محسوب می شوند که شاید بتوان بعد از پیچک دات نت از اینها هم به عنوان بچه غول های بک لینک نام برد.

بک لینک رایگان

اگر وب سایتی با بازدید متوسط دارید می توانید از این روش برای تولید بک لینک رایگان واقعی استفاده کنید. هرچند که دنیای وبلاگ کم کم غروب می کند اما هنوز افراد زیادی هستند که با وسواس خاص اقدام به وبلاگ نویسی می کنند و شاید در ایران هم مثل کشورهای پیشرفته روزی مجددا وبلاگ نویسی حرف اول را بزند و اپلیکیشن های موبایلی منزوی و گوشه گیر شوند.

قیمت بک لینک قوی

قیمت بک لینک قوی در سالس بک لینک بسیار متنوع و درمجموع بسیار ارزان پیش بینی شده است و باتوجه به پیج اتوریتی ، قدمت سایت ها و فالو بودن بک لینک های ایجاد شده توسط ما ، این هزینه بسیار بسیار ناچیز خواهد بود. ایمیل مربوط جهت استعلام قیمت بک لینک قوی :

 toprankatsignbacklinksfa.com

برای مشاهده تعرفه های خرید بک لینک قوی لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

قیمت بک لینک قوی

سعادتمند باشید.

سالس بک لینک.